Dla kogo są domki na drzewach?

Kiedy widzimy domek na drzewie zazwyczaj się zachwycamy i od razu chcemy tam wejść. Niezależnie od tego czy jesteśmy dziewczynką, chłopcem czy dorosłą osobą taka konstrukcja wyzwala w nas jakieś trudne do wyjaśnienia poczucie ekscytacji.

Ma to zapewne związek z tym, iż takie domki na drzewach kojarzą nam się z przygodami, z opowieściami o piratach, o skarbach, o tajemnych klubach, które zakładają młodzi ludzie w tajemnicy przed dorosłymi. Każdy marzył w dzieciństwie o tym, żeby taki domek mieć, albo przynajmniej mieć kolegę lub koleżankę, którzy go posiadają.

Niejeden rodzic opowiadał o domkach na drzewach swoim dzieciom i zbudował w nich przeświadczenie, że to coś wspaniałego. Dlatego, gdy maluchy widzą taką drewnianą konstrukcję w konarach drzew cieszą się na sam widok i oczywiście bardzo chcą tam wejść.

Domki na drzewach mimo faktu, iż są wysoko i wchodzenie na nie może się wiązać z pewnym niebezpieczeństwem, wywołują same pozytywne emocje i uśmiechy na twarzach.

sp98.waw.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.