Ogłoszenia motoryzacyjne

Sposobów, w jaki można zakupić samochód jest wiele, część kierowców dokonuje zakupu tylko i wyłącznie w salonach samochodów, część używanych w komisach, sprowadzanych z zagranicy lub też wystawianych na portale motoryzacyjne bezpośrednio przez właścicieli.

Poza kupnem samochodu w salonie nie ma złotego środka jak uniknąć rozczarowania w zasadzie każda z tych alternatyw kryje w sobie pewnego rodzaju niebezpieczeństwo.

W dobie Internetu i łatwości dotarcia do informacji coraz więcej słyszymy o oszustwach podczas kupowania używanych samochodów o tym, że są to kradzione samochody, lub też określane mianem zadbanych w rzeczywistości są składane z kilku samochodów i udoskonalane tak by przeciętny kupujący tego nie rozpoznał.

Nie znaczy to, że tak jest ze wszystkimi używanymi samochodami.

Warto jednak pamiętać o ostrożności i niezbyt wygórowanym stopniu zaufania dodatkowo warto by samochód został sprawdzony przez mechanika, który nie jest zaznajomiony z właścicielem pojazdu.

Jeśli jednak okazuje się, że sprzedawca nie jest uczciwy a to, co proponował na portalu odbiega od rzeczywistości warto ku przestrodze innym zgłosić sprawę administratorowi strony.

sp98.waw.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.